TutorMe8445 TutorMe8445 03-01-2024 Mathematics contestada Jonae bought 2 6-packs of cranberry juice for $7.20. How much would 4 6-packs cost? How much would 8 6-packs cost? What is the price for 1 can of cranberry juice? This is the unit rate.