brig2013barahona brig2013barahona 03-01-2024 Mathematics contestada You pay $14.29 for 3 bagels, 3 coffees, and a bottle of orange juice. The bottle of juice costs $2.35. The bagels cost $1.69 each. Each coffee costs the same amount. How much does each coffee cost?