jaydenbomkamp8172 jaydenbomkamp8172 02-01-2024 Mathematics contestada 4 cans for $3 or 8 cans for $6. Which is a better buy? a) 4 cans for $3 b) 8 cans for $6 c) Both are equal d) Insufficient information