Fidgets cost $3 each and Pop Its cost $4 each. If you buy a total of 20 Fidgets and Pop
Its for $75, which system of equations could you use to determine how many of each
you bought? Let x represent the number of fidgets you bought and y represent the
number of pop its you bought.