9-9: Your company has developed a new weight-loss breakfast shake that has proven to be successful in the test market phase. Users have experienced an average weight loss of two pounds per week. You hold a patent on the product. The cost to produce the shake is relatively low, with a total manufacturing costs running about $0.05 per ounce. Each shake is eight ounces. What pricing strategy do you recommend for this product?