Nadyah7824 Nadyah7824 03-06-2023 Business contestada A company manufactures and sells a product for $120 per unit. The company's fixed costs are $68,760, and its variable costs are $90 per unit. The company's break-even point in dollars is: $275,040 $2.292 $68,760 $206,280 $91.680