joebarretoi9278 joebarretoi9278 03-06-2023 Business contestada space provided to write out BUP answers on the provided answer sheet. This will help in the grading process. 1. If the total cost to manufacture a product is $0 for 0 units, $1,663.20 for 9 units, $6,