Waterway Industries is unsure of whether to sell its product assembled or unassembled. The unit cost of the unassembled product is $24 and Waterway would sell it for $53. The cost to assemble the product is estimated at $16 per unit and the company believes the market would support a price of $67 on the assembled unit. What decision should Waterway make? O Sell before assembly, the company will be better off by $2 per unit. O Process further, the company will be better off by $22 per unit. O Sell before assembly, the company will be better off by $14 per unit. O Process further, the company will be better off by $13 per unit.