Mountain Co. can further process Product Y to produce Product Z. Product Y is currently selling for $60 per pound and costs $42 per pound to produce. Product Z would sell for $82 per pound and would require an additional cost of $13 per pound to produce. The differential revenue of producing Product Z is $82 per pound. False True