ava's younger cousins are away at summer camp. she went to the post office and bought 3 flat-rate shipping boxes to send a care package to each of them. she also bought an $11 book of stamps. ava spent a total of $34.70. which equation can you use to find p, how much the post office charged for each shipping box? awesome!