Suppose Shen has a weekly budget of $32 to spend on juice and cereal. Juice is priced at $4 per gallon, and cereal is priced at $2 per box. If Shen spends his entire $32 on juice, he can buy ___ gallons of juice. If he spends his entire $32 on cereal, he can buy ___ boxes of cereal.