windmadness6321 windmadness6321 01-06-2023 Mathematics contestada Utility from Oranges and Star Fruit. Oranges cost $2 per pound and star fruit costs $5 per pound. Calvin has $26 to spend. If Calvin buys 4 pounds of star fruit and 3 pounds of oranges, how much is his total utility