At her party, Alice is serving pepper jack cheese and cheddar cheese. She wants to have at least 2 pounds of each. Alice wants to spend at most $20 on cheese. Show and describe all possible combinations of the two cheeses Alice could buy. List two possible combinations. Pepper jack (price per pound $):4. Cheddar(price per pound $):2