bigboss717 bigboss717 02-01-2023 Business contestada Heathman incorporated produces and sells a single product. the selling price of the product is $230.00 per unit and its variable cost is $89.70 per unit. the fixed expense is $308,660 per month. the break-even in monthly dollar sales is closest to: