oriannabriceno026 oriannabriceno026 02-12-2022 Mathematics contestada Ellie and Mary went to the Stef bakery. Ellie bought 3 cakes and 6 filled donuts for $10.14. Mary bought 4 of each for $8.32. What is the price of each type of pastry?