Joel has $10.50 for beans and rice
beans cost $1.50 per pound
Rude cost $1.50 per pound
Complete the table showing three ways Joel can
spend exactly $10.50 on beans and rice.

Joel has 1050 for beans and rice beans cost 150 per pound Rude cost 150 per pound Complete the table showing three ways Joel can spend exactly 1050 on beans and class=
Q&A Education