gabrialefair gabrialefair 05-10-2022 Mathematics contestada a proportion and solve for the missing value. 8. A Katie's bake shop is having a sale to get rid of inventory to make room for new items. They're selling 4 cupcakes for $9.49. How much would it cost if you bought 32 cupcakes?