Isaac was comparing the price of pineapple juice at two stores. Isaac can buy 3 bottles
of pineapple juice at Store A for a total cost of $7.32. The graph below represents
what Isaac would pay in dollars and cents, y, for a bottles of pineapple juice at store
B.